Ми працюємо з програмою Є-Відновлення для всіх наших продуктів: склопакети, роллети, рольставні, вікна …

Процедура участі в програмі "Є-відновлення"

Громадяни України мають право на отримання компенсаційних виплат для відбудови пошкодженого внаслідок збройної агресії Російської Федерації будинку, квартири. Для отримання грошей потрібно здійснити нескладні реєстраційні дії. Використати ці гроші можна лише для відновлення житла і тільки безготівковим розрахунком. Далі розповімо детальніше, як скористатися цією можливістю.

Підстави для надання коштів для відновлення житла

Компенсація надається громадянам України з мінімальними обмеженнями, проте є певні обов'язкові умови, які потрібно виконати. Перша і найголовніша – будинок, квартира отримали пошкодження під час повномасштабного вторгнення після 24 лютого 2022 року. Крім того, квартира, будинок мають бути розташовані на території, підконтрольній українській державі та де не ведуться постійно бойові дії. Перелік таких територій затверджується Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Він є офіційним документом і змінюється залежно від результатів бойових дій. На окупованій території відповідний проєкт не працює.

Важливо, щоб напередодні звернення не проводився ремонт, бо в такому разі компенсації очікувати не варто.

Ще одна обов'язкова умова – реальна технічна можливість ремонту, тобто – не повна відбудова, а саме швидке повернення до стану, придатного для проживання. Цей факт встановлюється спеціальною комісією, яка буде перевіряти стан пошкодженого приміщення.

Типи житла

Практично будь-який простір, де людина може жити відповідно до вимог нормативних документів, включається до цього проєкту. Зокрема, мова йде про квартири у багатоповерхових чи малоповерхових будинках. Для відновлення житла також надаються кошти власникам і користувачам приватних будинків, кімнат та інших приміщень.

На що можна витратити кошти?

Витратити гроші за цією програмою можна тільки на два напрямки: купити будівельні матеріали та/або замовити послуги з їх використання на об'єкті. Вивести безготівкові гривні з рахунку готівкою або витратити їх на інші потреби неможливо. Будь-яка спроба скористатися виділеними грошима не за цільовим призначенням блокується банком.

Є одна важлива особливість при використанні цієї суми: рахунок буде дієвим 12 місяців з моменту зарахування. Коли мине зарезервований річний термін, баланс стане недоступними, і використати його повторно буде неможливо. Саме тому після отримання від держави фінансового ресурсу необхідно оперативно знайти виконавця послуги. Звертатися треба лише до компаній, які мають відповідні коди економічної діяльності, наприклад, до компанії «Стандарт Вікна», яка є виробником металопластикових вікон. А також організацією яка організує балкон під ключ та ремонт вікон.

Що необхідно для отримання допомоги

Розпочинати процедуру необхідно з написання письмової заяви у місцевому ЦНАПі або з оформлення запиту онлайн. Найпростіше зробити це через електронний державний ресурс «Дія» «єВідновлення», де необхідно заповнити спеціальну форму і подати заяву.

Якщо користувачеві необхідно отримати відповідну послугу, але він не має смартфона або власного облікового запису в «Дії», необхідно звернутися з письмовим зверненням:

  • у Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП);
  • до нотаріуса (державного або приватного);
  • в управління соціального захисту населення місцевої ради.

Після подання заяви необхідно відкрити рахунок в одному з банків-партнерів. Саме на таку спеціальну карту «єВідновлення» будуть нараховані відповідні компенсаційні виплати.

Після перевірки заяви комісія прийде оглянути в якому стані пластикові вікна, двері, інші елементи. За результатами роботи комісії складається кошторис, де визначається компенсаційна сума. Загальна величина допомоги по одному об'єкту не може перевищувати 200 000 грн.

Верифіковані дані вносять до Реєстру, єдиного по всій Україні. З цього моменту заявник очікує перерахунок на відповідну банківську карту.

Як отримати платіжну карту «єВідновлення»?

Відкриття рахунку для виконання програми виконують через доступ до застосунку банківської установи. Крім того, є можливість зробити це за допомогою особистого відвідування відповідного банківського відділення.

Вибір фінансових установ достатньо великий, оскільки до проєкту залучені найбільші державні банки, серед яких «Ощадбанк» і «ПриватБанк». Співпрацюють також великі мережі комерційних банківських установ, зокрема ПУМБ, «А Банк», Monobank, Izibank, Sportbank.

Потрібні склопакети?

Враховуючи масові ушкодження вікон внаслідок воєнних дій, пропонуємо склопакети за собівартістю!
Оплата виключно за роботу

  • Одно- чи двокамерні склопакети
  • Доступні звичайне чи енергозберігаюче скло
  • Затемнені, рефлективні, сатинові, смарт-скло
Розрахунок